Wczytuję dane...
65,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Producent: ProKing
ProKing
Indeks towaru: AT65
Waga produktu: 0.3 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Filtr oleju automatycznej skrzyni biegów z gumową uszczelką do samochodu
 
Cadillac
Escalade 5,3 V8 2002-2005 - VIN:T
Escalade 5,7 V8 1999-2000 - VIN:R
Escalade 6,0 V8 2004-2005 - VIN:N,U

 
cena za kpl
kpl=filtr+uszczelka

 

 

Stock Code     8681082 ; 8685950 ; 8685774 ; 24200796 ; 24208148 ; 25325574 ; 25174487 ; 8242007960
Manufacturer     Pro King

 


 
 
Filtr pasuje do skrzyń GM 4L60 ; 4L60E ; 4L65E ; 4L70E ; TH700R4
 
 
1-1/4 " Filter Body Thickness; 4-1/8 "
 

!!! SKRZYNIA TEGO TYPU MOGŁA MIEĆ DWA RÓŻNIE NIEZAMIENNE WZAJEMNIE FILTRY !!!

-SPRAWDŹ CZY FILTR ZOSTAŁ WYKONANY TYLKO Z PLASTIKU CZY JEST TAKI JAK NA ZDJĘCIU
 
 
MISA OLEJU SKRZYNI PRZYKRĘCONA JEST 16 ŚRUBAMI
ZANIM KUPISZ DLA PEWNOŚCI
- PORÓWNAJ KSZTAŁT MISY OLEJU SKRZYNI
- POLICZ ILOMA ŚRUBAMI PRZYKRĘCONA JEST MISA OLEJU SKRZYNI

 

 

 

 
 

 

Automatyczna skrzynia biegów jest podzespołem bardzo wrażliwym na najdrobniejsze nawet zanieczyszczenia. Wymiana filtra oleju w skrzyni biegów to czynność, którą powinien zlecić każdy użytkownik samochodu wyposażonego w automatyczną skrzynię biegów, przy okazji wymiany w niej oleju. Filtr ten jest umieszczony w misce olejowej skrzyni biegów, jest więc konieczne uprzednie zlanie oleju ze skrzyni oraz zdemontowanie miski olejowej, aby filtr mógł zostać wymieniony.

W misce olejowej skrzyni biegów znajduje się także magnes, którego zadaniem jest wyłapywanie z oleju drobin opiłków, które mogłyby uszkodzić elektrozawory skrzyni i doprowadzić do jej awarii. Należy zatem pamiętać, aby podczas wymiany filtra oleju oczyścić również magnes z nagromadzonych zanieczyszczeń.

Częstotliwość wymiany filtra oleju skrzyni biegów jest identyczna z czasem wymiany samego oleju i zależy ściśle od zaleceń producenta samochodu, zawartych w instrukcji obsługi i wynosi zazwyczaj 30-50 tyś km.

 

 

 

 

ZAMIENNIKI:
ACDELCO 24200796
ACDELCO 24208148
ACDELCO 25174487
ACDELCO 25325574
ACDELCO 8681082
ACDELCO 8685774
ACDELCO 8685950
ACDELCO TF256
ACDELCO PROFESSIONAL TF289
ACDELCO PROFESSIONAL TF333
ACDELCO PROFESSIONAL CANADA TF333
ACDELCO PROFESSIONAL CANADA TF289
ADVANCE/PRO KING FK252
ALL-O-MATIC 5701
ALL-O-MATIC 7701
ATLAS 243
ATLAS (CANADA) 243
ATP B126
AUTO EXTRA 61658904
AUTOPART INTERNATIONAL 5003-201072
AUTOPART INTERNATIONAL 316
AUTOPART INTERNATIONAL 3846
AUTOPART INTERNATIONAL 00316
AUTOPART INTERNATIONAL 03846
AUTOZONE/ DURALAST-CHAMP LABS TF320
AUTOZONE/ DURALAST-PRO KING TF320
AUTOZONE/ACDELCO TF320
AUTOZONE/ATC PRO KING TF320
AUTOZONE/ATC PRO KING FK252
AUTOZONE/AZ FILTERS-CHAMP LABS TF320
AUTOZONE/BECK ARNLEY 044-0360
AUTOZONE/VDO TF320
BALDWIN 18010
BALDWIN 19998
BECK/ARNLEY 0440360
BECK/ARNLEY 440360
BIG A FK252
BIG A FL182
BIG A - TRANSMISSION PARTS FL182
BIG A - TRANSMISSION PARTS FK252
CARQUEST 96036
CARQUEST 85904
CARQUEST PREMIUM FILTERS 85904
CARQUEST/SPX FILTRAN 85904
CARQUEST/SPX FILTRAN 96036
CHAMP T619
CHAMPION LABORATORIES INC. T619
CITGO T619
DONALDSON P550635
ECOGARD XT1211
FILTRAN F243A
FILTRAN F305
FIRESTONE T619
FLEETGUARD TF15031
FRAM FT1146
FRAM FT1146A
GK INDUSTRIES TF1146
GROUP 7 T1211
HASTINGS FILTERS TF113
HASTINGS FILTERS TF173
HERITAGE LT264
INTERFIL ATI1146
JIFFY LUBE P1227
JOHNSON CONTROLS LTH1146TA
KING-O-MATIC FK252
KRALINATOR AT65
LUBER-FINER T619-1
LUBER-FINER T619
MIGHTY T292
OMNIPARTS 22051019
PARTS MASTER/GKI 88904
PARTS PLUS FILTERS BY PREMIUM GUARD TK1211
PITSTOP T1211
POWERTRAIN COMPONENTS (PTC) F144
POWERTRAIN COMPONENTS (PTC) F144A
PREMIUM GUARD PT1211
PREMIUM GUARD TK1211
PRO-KING AUTOMOTIVE PRODUCTS FK252
PROGAUGE FT1146
PRONTO/PTC F-144
PURE PRO T1211
PUROLATOR P1211
SAGINAW FK252
SECURITY ST243
SERVICE CHAMP 82135
SERVICE PRO SPTF1146
SHELL T1211
SPX CORPORATION F305
SPX CORPORATION F243A
TEXACO T1211
TIRES PLUS T619
WALMI WTA243
WIX CANADA 58904

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...