Wczytuję dane...
399,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Producent: ProSpark
ProSpark
Indeks towaru: 9647
Waga produktu: 0.3 kg
Realizacja zamówienia: 24

Przewody zapłonowe do samochodu

Chevrolet
Tahoe 4,8 V8 2007-2008 - VIN:C
Tahoe 5,3 V8 2007-2008 - VIN:0,J
Tahoe 6,0 V8 2008-2008 - VIN:5


cena za 1 kpl


Stock Code   88894395 ; 89018056 ; 89018058 ; 26050207 ; 26050049
Manufacturer    Pro Spark


 

 

 



ZAMIENNIKI:
ACCEL 118075
ACCEL 118079
ACCEL 118081
ACCEL 9070
ACDELCO 748JJ
ACDELCO BASE (NEW) 748QQ
ACDELCO GM ORIGINAL EQUIPMENT 748RR
ACDELCO GM ORIGINAL EQUIPMENT CANADA 748RR
ACDELCO GOLD/PROFESSIONAL 9748QQ
ACDELCO GOLD/PROFESSIONAL CANADA 9748QQ
ACDELCO US 9748QQ
ACDELCO US 748RR
ACDELCO US 748QQ
ACDELCO US 748JJ
ADVANCE/DRIVEWORKS 9647
AIRTEX ENG MGMT SYSTEMS 2X1768
AUTOPART INTERNATIONAL 2500-10841
AUTOSTAR/STANDARD 27881
AUTOZONE/ACCEL 118081
AUTOZONE/ACCEL 118079
AUTOZONE/ACCEL 118075
AUTOZONE/DELPHI XS10545
AUTOZONE/DENSO 671-8072
AUTOZONE/DENSO 671-8161
AUTOZONE/DENSO 671-8171
BELDEN 700531
BWD AUTOMOTIVE CH7883
CARQUEST IGNITION WIRES 35-8337
CARQUEST IGNITION WIRES 35-8346
CARQUEST IGNITION WIRES 35-8352
CARQUEST/STANDARD MOTOR PRODS. 7881
DELPHI XS10545
DELPHI ORDER NUMBER XS10545-11B1
DENSO 671-8072
DENSO 671-8171
DENSO 671-8161
E3 SPARK PLUGS E3.1002
FEDERAL (TRUCKS) 3162
GP SORENSEN 78178
KARLYN/STI 757
OMNIPARTS 26050207
OMNIPARTS 26050049
PARTS MASTER/STANDARD 27881
PRENCO 35-77868
PRENCO 35-77869
PRESTOLITE PROCONNECT 118075
PRO-TECH AUTOMOTIVE 8022D
PRO-TECH AUTOMOTIVE 8030D
UNITED MOTOR PRODUCTS 7838W
WALKER PRODUCTS, INC. 900-1659
WALKER PRODUCTS, INC. 900-2049
WALKER PRODUCTS, INC. 900-2074
WALKER PRODUCTS, INC. 910-1659
WALKER PRODUCTS, INC. 910-2049
WALKER PRODUCTS, INC. 910-2074
WALKER PRODUCTS, INC. 924-1659
WELLS QW1499

 

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...