Wczytuję dane...
372,00 PLN*
400,00 PLN*
Oszczędzasz 28.00 PLN
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 400.00 PLN
Indeks towaru: 55014D623
Waga produktu: 18 kg
Realizacja zamówienia: 24

Przednie klocki oraz wentylowane tarcze hamulcowe do samochodu

Oldsmobile Silhouette 1994-1996

wszystkie wersje silnikowe

cena za KPL
NA PRAWA ORAZ NA LEWA STRONĘ


 

 

 

   

 

Średnica (Ø) 277,80 mm
Wysokość całkowita (A) 52,00 mm
Średnica centrowania (B) 70,73 mm
Ilość otworów (C) 5
Grubość (TH) 32,26 mm
Grubość min. 30,70 mm

 


 

 
ZAMIENNIKI TARCZ:
AIMCO 5576
AIMCO 55014
AIMCO 65320
AIMCO 65415
ATE/PREMIUMONE CW32700
AUTOSPECIALTY AR-8236E
AUTOSPECIALTY AR-8250E
AUTOZONE/BRAKEWARE-BENDIX PRT1868
CALIFORNIA DRUM & ROTOR 125325
CENTRIC PARTS 121.62036
CENTRIC PARTS 121.6205
CENTRIC PARTS 121.62050
DIY SOLUTIONS BFS00250
DIY SOLUTIONS BFS00926
DIY SOLUTIONS BFS01800
DIY SOLUTIONS BFS03074
DURAGO BR55014
GREN AUTOMOTIVE 684502
GUARDIAN BRAKE PRODUCTS 52-125005
GUARDIAN BRAKE PRODUCTS 52-125325
GUARDIAN CORPORATION 52-125325
GUARDIAN CORPORATION 52-125005
NAPA 86325
QUALIS 55014
RAYBESTOS 56325R
RAYBESTOS 56086
RAYBESTOS 56325
RAYBESTOS UNBRANDED 56325
RAYBESTOS UNBRANDED 56325R
TRQ BKA10543
TRQ BKA11610
TRQ BKA11890
TRQ BKA12359
TRQ BKA12645
TRQ BKA12696
TRQ BKA15662
TRQ BKA15730
TRQ BKA17335
TRQ BKA17650
TRQ BKA17808
TRQ BKA18212
TRQ BKA18822
TRQ BKA18823
TRQ BRA74771
TRQ BRA77190
UNIVERSAL 101100
UNIVERSAL BRAKE PARTS 101100
WAGNER BRAKE BD125005
WAGNER BRAKE BD125325

 

 

ZAMIENNIKI KLOCKÓW:
ACDELCO 12370006
ACDELCO 12370012
ACDELCO 12510042
ACDELCO 12510043
ACDELCO 12510044
ACDELCO 17D623M
ACDELCO 17D623MHP
ACDELCO 18022641
ACDELCO 18023373
ACDELCO 18024923
ACDELCO 18024924
ACDELCO 18024933
ACDELCO 19242607
ACDELCO GOLD/PROFESSIONAL 17D623MX
ACDELCO GOLD/PROFESSIONAL BRAKES 17D623MX
ACDELCO GOLD/PROFESSIONAL BRAKES CANADA 17D623MX
ACDELCO GOLD/PROFESSIONAL CANADA 17D623MX
ACDELCO MEXICO COMMON 19152635
ACDELCO SPECIALTY 17D623MX
ACDELCO SPECIALTY CANADA 17D623MX
AUTOPART INTERNATIONAL 1402-69939
AUTOPART INTERNATIONAL 1424-639885
AUTOPART INTERNATIONAL 69939
AUTOPART INTERNATIONAL WAGZX623
AUTOSPECIALTY 28-623-3
BENDIX MRD623
BENDIX SBC623
BENDIX SCD623
BENDIX GLOBAL MRD623
CARQUEST RMD623
CARQUEST BCD623
CARQUEST BMD623
CARQUEST Brakes BMD623
CARQUEST Brakes BCD623
CARQUEST Brakes RMD623
CARQUEST OE Electrical RMD623
CARQUEST OE Electrical BCD623
CARQUEST OE Electrical BMD623
CARQUEST VEHICLE SOLUTIONS BMD623
CARQUEST VEHICLE SOLUTIONS BCD623
CARQUEST VEHICLE SOLUTIONS RMD623
CARQUEST/MONROE SHOCKS-STRUTS RMD623
CARQUEST/MONROE SHOCKS-STRUTS BCD623
CARQUEST/MONROE SHOCKS-STRUTS BMD623
IMC D 9623 SM
INTERAMERICAN MOTOR CORPORATION D 9623 SM
MEXICO ACDELCO GM ORIGINAL EQUIPMENT 19152635
MEXICO GM GENUINE PARTS 19152635
MORSE MX623
MORSE MKD623
NAPA TS7384AM
NAPA CANADA/PREM BRK PADS & SHOES - FNP SS7384AM
NAPA/DORMAN NAPA XPRESS - XDK SS7384AM
NAPA/DORMAN NAPA XPRESS - XDK TS7384AM
NAPA/RAYLOC SAFETY STOP-RSS SS7384AM
NAPA/RIGHT FIT - RFP SS7384AM
NAPA/RIGHT FIT - RFP TS7384AM
NEW JERSEY AMERICAN MD623
RAYBESTOS ATD623C
RAYBESTOS BD623M
RAYBESTOS SGD623M
RAYBESTOS SGD623C
RAYBESTOS PGD623C
RAYBESTOS PGD623M
RAYBESTOS PGD623QS
RAYBESTOS RPD623M
RAYBESTOS SSD623
RAYBESTOS UNBRANDED SGD623C
RAYBESTOS UNBRANDED SGD623M
SATISFIED BRAKE PRODUCTS MPD623
UNIVERSAL MD623